DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

REDONE FULL FORCE SHOW OFF SPIDER ,LAK NA VLASY 400 ml

Veľmi silný lak s mikrovláknami. Poskytuje ultra silné držanie bez zaťaženia a zároveň zachováva brilantný lesk a vitalitu vašich vlasov. Má jemnozrnnú štruktúru, vďaka čomu sa ľahko rozčesáva. Nezlepuje vlasy a nezanecháva žiadne zvyšky. Vydrží 12 hodín. Objem 400ml.

Skladom
Kód: 107
€11,90 €9,92 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
big big REDONE FULL FORCE SHOW OFF SPIDER LAKIER DO WLOSOW 400 ML 17810
Novinka Tip

Lak na vlasy obsahuje  formulu s mikrovláknami pre dlhotrvajúcu, ale neviditeľnú, ultra silnú fixáciu bez nadmerného zaťaženia vlasov. Rýchle schnutie. Bez lepivosti. Ľahko sa čistí. Je vhodný na všetky účesy a typy vlasov.

  • lesk: vytvára prirodzený lesk
  • vôňa:  svieža
  • sila fixácie: ultra silná č.6
  • objem: 400 ml
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: nastriekajte na vlhké vlasy pred samotným stylingom alebo na suché vlasy pre vytvorenie zdravého a lesklého účesu zo vzdialenosti 30 cm. 

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Nebezpečenstvo: mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte výhradne na stanovený účel. Nestriekajte do očí. Vyvarujte sa dlhšej aplikácie a priameho vdychovania.

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien