DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

O NÁS

V minulosti sa muži obmedzovali iba na umývanie a sušenie vlasov. Návšteva kaderníctva u mužov iba raz ročne je už zriedkavá, čo je možné vidieť na uliciach mesta. Dnes na trhu existuje celý rad produktov pre starostlivosť o mužov a styling a páni sú radi, že tento zdroj používajú. Správny šampón a kondicionér zaručuje zdravé a silné vlasy, všetky tieto produkty nájdete v našej ponuke. Neviete, ako si účes upraviť a chcete si vytvoriť jedinečný vzhľad a štýl? Kozmetika RedOne má pre Vás pomoc prostredníctvom profesionálnej kozmetiky pre mužov. S našimi výrobkami pre mužov sa budete cítiť ako v kaderníckom salóne vo vlastnej kúpeľni. V našej ponuke nájdete okrem kozmetiky na vlasy aj šampóny a kondicionéry na brady, gély na holenie, kolínske vody po holení ako aj vosky a oleje na brady a mnoho ďalších produktov.

Tešíme sa spolupráci s Vami.

Tím RedOne ;)

FB_IMG_1552301304265

 

Miesta, kde sa ľudia môžu cítiť pohodlne a prijímať skvelé služby spolu s vynikajúcou starostlivosťou, sú vždy žiadané a obľúbené. S ohľadom na to sme sa rozhodli vytvoriť špeciálny obchod orientovaný na pánsku kozmetiku RedOne žiadanú po celom svete. Sami ju používame v našom Gavalier Barber shope, ktorý  spĺňa všetky tradície klasického pánskeho holičstva.

 

FB_IMG_1568059965804

U nás začína zážitok, hneď keď prejdete dvermi. Vytvorili sme pre Vás perfektnú atmosféru, kde si môžete oddýchnuť a získať požadovaný účes, nechýba  vôňa, príjemná hudba a komplexná staroslivosť,aby ste vyzerali ako skutočný gavalier. Zameriavame na pánsky vkus a potreby. Berieme do úvahy, aké dôležité je, aby ste mali svoj štýl, vyzerali čo najlepšie, či už v práci, na rande alebo na vychádzke po meste.

Naším hlavným cieľom je spoznať našich klientov a vedieť čo chcú. Bez ohľadu na to, či nás navštívili prvýkrát, alebo sú s nami už roky, získavajú vysoko kvalitné služby s dokonalými výsledkami aj vďaka kozmetike RedOne.

Posaďte sa v našom útulnom salóniku, a vyjadrite svoje želania.

Záznamy neboli nájdené...

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien