DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Odstúpenie od zmluvy

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY: 

Zákazník má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru podľa zákona 108/2000 Z.z. o zásielkových obchodoch. Môže tak urobiť telefonicky na čísle 0909 134 117,  0909 131 143, alebo mailom na adrese info@redone.sk.

Pokiaľ sa tak rozhodne, musí nepoškodený tovar nerozbalený z ochrannej fólie bez známok použitia, alebo opotrebenia a v pôvodnom balení zaslať späť v uvedenej lehote (určujúci je dátum odoslania). Po splnení podmienok pre odstúpenie od zmluvy predávajúci bezodkladne po obdržaní vráteného tovaru vráti zákazníkovi späť zodpovedajúcu čiastku vopred dohodnutým spôsobom. Vrátená čiastka sa bude rovnať rozdielu kúpnej ceny a nákladov, ktoré predávajúci vynaložil v súvislosti s dodaním tovaru zákazníkovi (napr. prepravné).

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť iba pri tovare, ktorý nie je v momente objednávky skladom, alebo sa už nedodáva, poprípade sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. Ak už kupujúci zaplatil časť alebo celú čiastku kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo zaslaná na jeho adresu v najkratšom možnom termíne.

Formulár na odstúpenie od zmluvy Vám na požiadanie bude zaslaný mailom. 

 

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien