DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Violette Aqua Hair Wax Full Force, ideálny gél na vlasy 50ml

Voskový gél na vlasy RedOne Violetta Aqua 50 ml je mimoriadne silný,zadržiavací, bol vyrobený s dokonalou receptúrou jedinečnej hybridnej kombinácie medzi gélom a vlasovým voskom, ktorá dodá vašim vlasom vynikajúci dlhodobý vzhľad po celý deň. Vďaka svojej krásnej a ľahkej vôni čučoriedok vaše vlasy určite otočia hlavy.

Vďaka svojmu mimoriadne prispôsobiteľnému zloženiu na báze vody je odstránenie  veľmi ľahké.  Funguje mimoriadne dobre pre kučeravé alebo husté drsné vlasy a poskytuje modernú a flexibilnú alternatívu ku gélom na úpravu vlasov. 

Voskový gél  na vlasy RedOne Violetta Aqua Gel Wax pomáha vlasom pri zahustení, textúrovaní a zvyšuje ich plnosť. Poskytuje silné a poddajné držanie s perfektným povrchom. Funguje veľmi dobre pri každom type vlasov.

Úplne bez parabénov, bez sulfátov, bez alkoholu, bez vločiek a bez živočíšnych prísad. Pre tých, ktorí chcú úplnú kontrolu a nádherne vyzerajúce vlasy. Vytvárajte extrémne účesy a štruktúrované tvary podľa vášho želania. Objem 50ml.

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 084
€3,70 €3,08 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
Položka bola vypredaná…
redone wax aqua violetta mor 50 ml 894a1d
Novinka Tip

Ide o dokonalú kombináciu gélu a vosku. Udržiava vlasy po celý deň vo forme so žiarivým leskom a s čučoriedkovou vôňouVoskový gél nezanecháva na vlasoch žiadne zvyšky, vlasy sú pružné. Umožňuje celodenné obnovenie účesu.Kombinácia gélu a vosku, ktorá vás prekvapí.

  • lesk:  žiarivý lesk
  • vôňa:  čučoriedok
  • sila fixácie: silná
  • objem: 50ml
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: malé množstvo prstami votrite do mierne vlhkých alebo suchých vlasov

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien