DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Powder Wax, púder na vlasy 20g

Púder na vlasy, ktorý dodáva objem, dvíha vlasy a zanecháva matný vzhľad. Umožňuje vytvoriť najmodernejšie a najkreatívnejšie účesy

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 105
€13,90 €11,58 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
Položka bola vypredaná…
113 big redone hair powder wax puder matujacy do wlosow 12 g 15318
Novinka Tip

Mattifikačný práškový vosk je ideálny na pridanie extra prírodného objemu do akéhokoľvek typu vlasov, najmä do jemných vlasov. Vďaka svojej ľahkej formulácii vytvára objem, textúru a matný povrch. Poskytuje vynikajúcu pevnosť v práškovej forme a používa sa tiež ako suchý šampón, aby vaše vlasy vyzerali skvele medzi umývaním. Absorbuje prebytočnú mastnotu z vlasov.

  • lesk: matný vzhľad
  • objem:  20g
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: malé množstvo výrobku votrieť do suchých vlasov. Distribuujte do vlasov a podľa potreby. Pridajte, koľko je potrebné na vytvorenie akéhokoľvek vzhľadu.

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien