DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Orange Aqua Hair Wax Full Force, ideálny gél na vlasy 50ml

Je to najlepšia kombinácia, ktorú môžete mať vo svojich vlasoch. Viete prečo? Názov hovorí za všetko. Jedná sa o kombináciu vosku a gélu, ktoré spolu  poskytujú  vaším vlasom lepší vzhľad a dlhotrvajúce držanie. Gelwax má jedinečnú sviežu a pomarančovú vôňu, je rozpustný vo vode, takže sa ľahko vymýva vodou.  Úplne bez parabénov, bez sulfátov, bez alkoholu, bez vločiek a bez živočíšnych prísad. Pre tých, ktorí chcú úplnú kontrolu a nádherne vyzerajúce vlasy. Vytvárajte extrémne účesy a štruktúrované tvary podľa vášho želania.Objem 50ml.

 

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 083
€3,70 €3,08 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
Položka bola vypredaná…
redone wax aqua turuncu 50 ml 8aa0 a
Novinka Tip

Ideálna kombinácia gélu a vosku na vlasy s pomarančovou vôňou, udržuje vlasy pružné a umožňuje celodenné obnovenie účesu.Táto vynikajúca kombinácia vosku je ideálna pre tých, ktorý milujú stredne silné držanie. Tento produkt vám umožní zvýšiť intenzitu tým, že vám umožní pridať toľko produktu, koľko chcete, aby ste vytvorili svoj vzhľad so stredne silným držaním a stredným leskom. Nezaťažuje vlasy, nezanecháva zvyšky a ľahko sa vymýva vodou.

  • lesk: vytvára stredný lesk
  • vôňa:  pomaranča
  • sila fixácie: stredne silná 
  • objem: 50ml
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: malé množstvo prstami votrite do mierne vlhkých alebo suchých vlasov

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

 

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien