DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Liquid Hair Silver, tekutý vosk na vlasy 50ml

Liquid Wax alebo tekutý vosk je jedným z najlepších pánskych vlasových výrobkov, ktoré pochádzajú od RedOne. Náš tím odborníkov v salóne Gavalier Barbershop ho z mnohých dôvodov miluje. Ovláda vlasy ako gél, končí ako vosk a umožňuje vytvorenie nekonečného množstva pánskych účesov. Nespôsobuje lepkavosť alebo lepivosť vlasov a ľahko sa vymýva šampónom. Liquid Wax  je schopný dodávať účesom perfektný vzhľad, vyrovná sa aj s vysokou horúčavou a vlhkosťou, vďaka čomu je skutočne použiteľný pre mužov. Objem 50ml
 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 059
€11,90 €9,92 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
Položka bola vypredaná…
3067 large default
Novinka Tip

Tekutý vosk poskytuje strednú pevnosť a nízky lesk a je jedným z najlepších všestranných pánskych stylingových produktov pre všetky účesy. Najlepšie sa používa nanášaním malého množstva, sušením fúkaním a následným vytvorením dokonalého suchého vzhľadu stredne jemných až jemných vlasov všetkých dĺžok.

  • lesk: nízky
  • vôňa: silver, pánska svieža
  • sila fixácie: stredná
  • objem: 50ml
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: najlepšie výsledky dosiahnete, keď si vyberiete malé množstvo do prstov a votriete do suchých alebo vlhkých vlasov.

 Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien