DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Aqua Hair Gel Wax Full Force Black, voskový gél na vlasy, vôňa pánskeho parfému 150ml

RedOne aqua hair gel wax black,  voskový gél na vlasy 150 ml,  má najväčšiu a jedinečnú hybridnú kombináciu medzi gélom a vlasovým voskom. Tento voskový gél bol vyrobený v kombinácií, aby vlasom poskytol lepší vzhľad a dlhotrvajúce držanie. Má výraznú vôňu pánskeho parfému a je rozpustný vo vode, takže z vašich vlasov a rúk sa umýva iba čistou vodou.

Voskový gél  pomáha vlasy zahustiť, textúrovať a zväčšiť ich plnosť. Poskytuje silné a poddajné držanie s perfektným povrchom. Funguje veľmi dobre pri každom type vlasov, vrátane krátkych kučeravých vlasov alebo v prípade hustých drsných vlasov. 

Úplne bez parabénov, bez sulfátov, bez alkoholu, bez vločiek a bez živočíšnych prísad. Zanecháva na vlasoch príjemnú a sladkú vôňu po holení. Pre tých, ktorí chcú úplnú kontrolu a nádherne vyzerajúce vlasy, už nehľadajte. Vytvárajte extrémne účesy a štruktúrované tvary podľa vášho želania.

Vhodný pre všetky typy vlasov. Objem 150ml.

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 012
€11,90 €9,92 bez DPH
Kategória: VLASY A TVÁR
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
redone siyah aqua wax 150 ml 45007d
Novinka Tip

Je jedným z najpredávanejších produktov aj vďaka pánskej vôni RedOne. Dokonalá kombinácia gélu a vosku,ktorá umožňuje ostať vlasom po celý deň vo forme a dodáva im žiarivý lesk. Vlasy nie sú mastné ani tvrdé. Dá sa ľahko odstrániť vodou.

  • lesk: vytvára žiarivý lesk
  • vôňa:  RedoOne pánsky parfém
  • sila fixácie: silná
  • objem: 150ml
  • použitie: vlasy 

 

Spôsob použitia: malé množstvo prstami votrite do mierne vlhkých alebo suchých vlasov

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien