DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Cleaning Oil, olej na čistenie a olejovanie strojčekov 200ml

Olej na čistenie a olejovanie strojčekov na strihanie. Objem 200ml.

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 056
€6,90 €5,75 bez DPH
Kategória: BARBER PRÍSLUŠENSTVO
Položka bola vypredaná…
redone hair clipper cleaning oil 200 ml
Novinka Tip

 

  • objem: 200ml
  • použitie: čistenie a olejovanie 

 

Spôsob použitia: môže byť bezpečne použitý na každý druh strojčeka na strihanie vlasov. Má vysoké penetračné vlastnosti.

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Nebezpečenstvo: mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte výhradne na stanovený účel. Nestriekajte do očí. Vyvarujte sa dlhšej aplikácie a priameho vdychovania.

Trvanlivosť: 

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

 
Späť do obchodu
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien