DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Red One Natural Cologne Lemon, kolínska voda, citrónová vôňa 150ml

Kolínska voda, ktorá dodáva pocit sviežosti a zároveň dezinfikuje drobné podráždenia spôsobené počas holenia. Fantastická vôňa, ktorá trvá skoro celý deň a prináša do pokožky okamžitý chlad, sviežosť, čistotu a hygienu. Objem 125ml.

 

Skladom
Kód: 042
€6,90
Kategória: FÚZY A BRADA
68 1 61owsijoncl sl1200
Akcia Novinka

RedOne Natural Lemon Cologne je veľmi populárna a je pravidelnou voľbou  mnohými holičmi a salónmi. Je to aromatická vôňa citróna, ktorá je teplá a sladká. Vynikajúca na použitie ako voda po holení alebo na osvieženie kedykoľvek počas dňa alebo na rýchle čistenie, ktorá eliminuje baktérie z náhodného kontaktu so špinou. Je to fantastická vôňa, ktorá vydrží skoro celý deň a pokožke dodá okamžitý chlad, sviežosť, čistotu a hygienu.

RedOne Natural Lemon Cologne pôsobí aj ako odpudzujúci prostriedok na  komáre. Môže byť dokonca použitá na začervenanie po uštipnutí.

  • vôňa: citrónová
  • objem: 150ml
  • použitie:  na pokožku po holení  

Spôsob použitia: malé množstvo naneste na pokožku po holení.

Varovanie: vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite opláchnite vodou.Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. 

Trvanlivosť: 12 mesiacov od otvorenia

Výrobca, krajina pôvodu: Turecko

RedOne je profesionálna značka vytvorená pre mužov. Má 20 ročné skúsenosti na svetových trhoch.Filozofia RedOne je založená na posolstve, že dobre upravený muž je šťastný človek. Profesionálna kadernícka značka, ideálna pre použitie doma.

 

tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien