DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE NAD 40E

Kefa na BRADU BEARDRAST z ORECHOVEHO dreva prírodnej štetiny z diviaka.

Kefa BEARDRAST bola navrhnuta pre kazdeho, ktorá poskytuje ďalšiu podporu a umožňuje dynamické pohyby pri čistení brady. Orechove drevo mu dodáva luxusný pocit a nerovnomerný rez našich tuhých štetín z  diviaka im umožňuje preniknúť do vašich hrubších častí bez ohľadu na jeho dĺžku alebo hustotu.
POTREBUJETE RIEŠENIE PRE VAŠU LESKLU BRADU? (alebo Lupiny), suché, mastné vlasy alebo rozštiepené končeky ? Kefka vám pomôže s ľahkosťou obnoviť a udržiavať bradu. Diviace štetiny jemne masírujú pokožku , zvyšujú prietok krvi a neupchávajú folikuly. Bez prietoku krvi nemôže vaša brada rásť, čo často spôsobuje pomaly rastúcu bradu alebo dokonca jej vypadávanie. Starostlivosť o bradu si vyžaduje čas a pozornosť a my vám s tým môžeme pomôcť. Kefa pomáha zachytávať nečistoty a odpad. Mazový olej vašej pokožky pôsobí ako prírodný ochranný prostriedok pre vašu bradu. Pomôže to rozmotat konce, zabrániť lámaniu brady a obmedziť krepatenie. Štetiny z diviaka tiež pomáhajú vyvážiť tvorbu oleja v pokožke . Stimuluje olejové žľazy a umožňuje im dýchať. Vďaka tomu bude vaša brada jemnejsia, lesklejšia a zdravšia.
VAŠA BRADA je pre nás DÔLEŽITA. Naše kefy sú vyrobené z vysoko kvalitného ORECHOVEHO dreva a 100% čistej prírodnej štetiny z diviaka. Naše štetiny z diviaka sú 1. rezané a tuhšie ako iné kefy. Účelne nerovnomerné zastrihnuté štetiny umožňujú lepšie prenikanie hrubších fúzov. Vyrobené v TALIANSKU firmou s dlhoročnými skúsenosťami, ktora si stoji za svojou vynikajúcou kvalitou. Celkovo by vám táto kefa mala umožniť narásť väčšie, lepšie fúzy a čo je najdôležitejšie, aby ste sa s nimi cítili pohodlne.
 

Skladom
Kód: 036
€4,90
Kategória: FÚZY A BRADA
Kefa na BRADU BEARDRAST z ORECHOVEHO dreva prírodnej štetiny z diviaka.
Novinka Tip
tovar Pricemania.sk – Porovnanie cien